درباره هانا سپند مزه ‌آفرین

تولید کننده چاشنی، طمع‌دهنده و سس

شرکت هانا سپند مزه آفرین با تحولی عظیم و رویکردی علمی در زمینه‌ی صنایع غذایی، به عنوان شرکت مادر در تولید چاشنی‌ها، طعم‌دهنده و سس‌ها شروع به فعالیت کرده است.

یکی از اهداف مهم هانا خلق طعم‌های جدید، با کیفیتی اصیل و خاص است که با سلیقه و ذائقه‌ی مردم عزیز کشورمان همسو است؛ کیفیتی که در نوع خود و در بازار روز چند پله بالاتر از سایرین قرار می‌گیرد.
علاوه‌بر‌این طراحی و ارائه‌ی یک سبک غذایی نوآورانه با‌توجه به فرهنگ، اصالت و تاریخچه‌ی ایرانی از دیگر ماموریت‌های مهم هانا در این عرصه است.

نوع مدیریت و به‌کارگیری کارکنانِ متخصص و خلاق در زمینه‌های آزمایش و تولید محصول، فروش و بازاریابی، بسته‌بندی و طراحی  از جمله فعالیت‌های هانا در راستای اهداف سازمانی خود است.

شرکت هانا امید دارد همواره در این مسیر با تلاش شبانه‌روزی،  پرسنل پویا و فعال خود و شیوه‌ی مدیریت صحیح؛ محصولاتی باکیفیت و درخور شان و سلیقه‌ی تمام مردم جامعه، در سطح داخلی و بین‌المللی تولید کند تا علاوه‌بر کسب رضایت و خرسندی مشتریان، در عرصه‌های جهانی نیز نام ایران را به عنوان یک کشور پیشرو در صنعت غذایی، درخشان‌تر کند.

 

  • بسته بندی زیبا
  • کیفیت بالای مواد اولیه
  • طعم‌های جدید و متنوع
  • فرمولاسیون پیشرفته
  • رقابت با محصولات خارجی
  • تنوع محصولات
mayo3
CESAR

درباره برند لوید

اولین برند زیر مجموعه هانا سپند مزه آفرین

برند لوید به عنوان زیرمجموعه ی شرکت هاناسپند مزه آفرین با تحولی عظیم و رویکردی علمی در زمینه سس ها و طعم دهنده ها شروع به فعالیت کرده است.لوید جادوگر مزه ها است و یکی از اهداف اصلی آن خلق طعم های جدید با کیفیتی بالا و خاص است که تجربه یک مزه ی بی نظیر را به شما مشترین عزیز می دهد.تهیه ی مواد اولیه ی تازه و مرغوب،تنوع در طعم ها و رنگ های طبیعی از ویژگی های سرزمین مزه ها است و محصولات لوید با تلاش و دقت متخصصان جوان ایرانی تولید می شود.یکی از ویژگی های محصولات لوید همسو بودن طعم و مزه ی آن ها با سلیقه و ذائقه ی شما مردم عزیز کشورمان است.طعم و کیفیتی که در نوع خود و در بازار روز چند پله بالاتر از سایرین قرار میگیرد.علاوه بر این طراحی و ارائه ی یک سبک غذایی نوآورانه با توجه به فرهنگ،اصالت و تاریخچه ی ایرانی از دیگر ماموریت های لوید در زمینه ی سس ها و طعم دهنده هاست.